Kontakt

Kudy do poradny

V současné době sídlím v poradně na adrese U Průhonu 466/22, Praha 7 – Holešovice (odkaz na mapu). V blízkosti se nacházejí tramvajové zastávky Dělnická nebo U Průhonu (2 zastávky od stanic metra C Nádraží Holešovice a Vltavská, případně 3 zastávky od stanice metra A Palmovka). Co se příjezdu autem týče, před domem je tzv. oranžová zóna, kde je možné stát maximálně 2 hodiny se zakoupením parkovacího lístku v automatu.

Po vstupu do budovy stačí na vrátnici říct, že jdete za mnou, oni (a zelené cedulky) už vás nasměrují dál. Přejdete doprava přes dvůr, vyjdete pár schodů a zazvoníte na zvonek, kam vám přijdu otevřít. Jelikož jsem si vědomá toho, že redukce hmotnosti – a obecně téma nadváhy a obezity jako takové – může být pro mnoho z nás citlivým tématem, nikde explicitně neuvádím, čím se zabývám. Proto se, pokud se vás například týká stud, nemusíte bát, že „to o vás budou všichni vědět“. Jsem velmi diskrétní a o tom, co dělám, moc nemluvím.

 

 

Setkání v poradně je potřeba si předem domluvit. V současné době mě můžete nejsnadněji kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře, případně emailem kontakt@anezhulkova.cz.